Może dziwny i nieco nietypowy temat, ale potraktowałam go jak wyzwanie. Mam nadzieje, ze spotka się z Waszym zainteresowaniem.

Maskę potrzebowałam do zdjęcia na baner w sklepie. Szukając w sieci czegoś oryginalnego zauważyłam, że tych produktów brakuje na rynku. Nie mówię tu ogólnie typowych o maskach, bo w okresie karnawału zasypane są nimi półki w sklepach. Mam tu na myśli produkty wyjątkowe i oryginalne. Oglądając grafiki oczarowały mnie koronki… Na aukcjach znalazłam śladowe ilości masek takich masek, w 2-3 wzorach, sprowadzane bezpośrednio z Chin. Sklepy z akcesoriami „imprezowymi” niestety w ogóle nie mają takiej oferty. Przynajmniej ja nie znalazłam. Można zakupić maskę z koronki w sex-shopie, jednak ich forma i wybór pod kątem oryginalności nie równają się z cenami, w jakich można je nabyć. Tematyka masek pojawia się najczęściej na różnych blogach i budzi spore zainteresowanie obserwujących. Widać, nie tylko mnie oczarowały koroneczki.

Tak narodził się pomysł na maski. Wykonywane ręcznie, oferowane do sprzedaży tylko w naszym sklepie, pod marką SAGATIA, jako maski autorskie. Każda maska jest inna. Każdą można traktować jak unikat, ponieważ z założenia nie wykonuję dwóch  takich samych, by osoba, która ją zakupi wiedziała, że ma jedyną, wyjątkową, o niepowtarzalnym wzorze.

Każda z masek jest wykonana z koronki gipiurowej. Jest jak patchwork – z dużej ilości drobnych elementów powstaje całość. Na każdą z nich poświęcam średnio 2-3 godziny, więc cena, za jaką je wystawiłam do sprzedaży jest naprawdę niewygórowana.

Zatem – drogie Panie – na bal, na wieczór panieński, na sesje zdjęciowe, czy do innych celów – zapraszam do sklepu 🙂

W obecnej chwili – maski koronkowe, jednak co jeszcze wyobraźnia podsunie – zobaczymy. Kategoria, w której wstawiliśmy moje maski została nazwana ogólnie: hand made by temat mógł się rozwijać bez ograniczeń.

Dodaj komentarz