.

Być może obiektem pragnień wielu z Was jest peruka blond. Taki odcień włosów jest dość popularny, gdyż większość osób wygląda w nim dobrze. Jasny kolor włosów świetnie sprawdzi się w przypadku osób o ładnej twarzy i nieskazitelnej cerze – fryzura z pewnością podkreśli te atuty. Peruka blond posiada niestety wady, o czym warto pamiętać podczas wyboru odpowiedniego produktu.

Peruka blond długa – wady i zalety

Ze względu na jasny kolor i przyjemny wygląd, peruka blond jest bardzo popularna latem. Występuje w różnych wariantach – w odcieniu platyny, jasnego blondu, a także beżu. Należy dobrać ją do swojej cery, by wyglądała naturalnie. Kilka cennych wskazówek dotyczących tego, jak dobrać perukę do koloru cery znajdziecie pod tym linkiem: http://sagatia.blogujaca.pl/2016/07/06/kolor-peruki-a-kolor-cery/). Warto pamiętać, że naturalna peruka blond ma niestety swoje wady. Powodem tego jest jej długa historia produkcji. Naturalne peruki blond wykonywane są z ciemnych (najczęściej czarnych) włosów pochodzących z Chin lub Indii. Przechodzą proces dekoloryzacji, a następnie farbowania. Z tego względu peruki naturalne wymagają większej pielęgnacji niż peruki syntetyczne.

Peruka blond – trendy

Trendy związane z perukami blond dynamicznie się zmieniają. Pamiętacie czasy pasemek? Wielotonowa koloryzacja, w której stosowane są zbliżone do siebie barwy, gwarantuje „lekki” i naturalny efekt. Niektórzy do tej pory lubią pasemka, dlatego w naszej ofercie zajdą Państwo również takie peruki. Doskonałym przykładem jest peruka blond Kathrin – przepiękne loki uatrakcyjnione pasemkami. Zaraz po pasemkach wkroczyła moda na baleyage. Jest to sprawdzony sposób na rozświetlenie fryzury. Efekt baleyage jest doskonały w trakcie lata, gdyż podkreśla promienie słoneczne padające na poszczególne pasma włosów. Dzięki temu wyglądają one lekko i zwiewnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efekt ombre – modna peruka blond

Ostatnimi czasy niezwykle popularnym rodzajem koloryzacji jest tak zwany efekt ombre. Tego typu farbowanie odbywa się poprzez dzielenie warstwowo włosów wzdłuż linii pionowej. W pewnym sensie przypomina ono gradientowanie polegające na delikatnym przechodzeniu z jednej tonalności koloru do drugiej. Najczęściej spotykane ombre to zafarbowane na blond „końcówki” brązowych włosów. Oczywiście zmiana tonów następuje subtelnie, np. od głębokiego brązu, poprzez jasny brąz, następnie karmelowy odcień i w końcu blond. W naszej ofercie znajdą państwo peruki koloryzowane ombre – zarówno z prostymi włosami, jak i kręconymi. Bardzo często wybieranym modelem jest kolor G16 zastosowany na peruce Andrea – ma ona ciemniejszy dół włosów. Mimo ogromnego wyboru Klientki najczęściej szukają peruki, która będzie w jak największym stopniu przypominać poprzednią fryzurę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najczęściej wybierane peruki

Najchętniej kupowanym kolorem z blondów jest 15T613 i 613/24B – przykładem mogą być peruka Monika oraz Tina z przepięknymi pasemkami słonecznego blondu. Podstawowym kolorem dla kobiet lubiących klasyczny, bardzo jasny blond jest 613 lub zbliżony do niego T88. Sporą popularnością cieszą się także peruki z efektem odrostu – w tym przypadku najpopularniejszym kolorem jest YS26/613A-S6 (model Kinga). W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele odcieni blondu, co z pewnością pomoże wybrać ten najbardziej odpowiedni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz