Niestety nie wszystkich natura obdarzyła pięknymi, gęstymi włosami. Dlatego dla osób, które chciałyby, żeby ich fryzury prezentowały się efektowniej, Sagatia ma fantastyczną propozycję. Proponujemy Państwu dopinki na małych spinkach, a także treski dedykowane osobom mającym rzadkie włosy. Wspomniane akcesoria z pewnością zainteresują również osoby, które cierpią na łysienie lub inne schorzenia, które nie pozwalają cieszyć się z pięknych włosów o zdrowym wyglądzie.

Dopinki na małych spinkach od Sagatii

Osoby, które mają rzadkie włosy, nie powinny wybierać peruk, dopinek czy tresek, które mogą obciążać ich cebulki. Z myślą o bardzo wrażliwej budowie włosa, sprowadziliśmy dla Państwa specjalne dopinki. Posiadają one konstrukcję, która nie obciąża słabych włosów i dzięki temu nie wpływa na nie negatywnie. Przykładami takich dopinek są treski NINA1 oraz NINA2. Pierwsza z nich to mała treska, która dedykowana jest właśnie osobom o krótkich, słabych włosach. Wykonana została na bazie niewielkiej spinki – kraba o długości 6 centymetrów ukrytego pod włosami. Zapewniamy, że dopinka jest bardzo lekka, dlatego noszenie jej jest wygodne i komfortowe, nawet przy rzadkich włosach. Fason ten ma proste, delikatnie pocieniowane włosy, które podwinięte są pod spód. Ich długość wynosi około 17-18 centymetrów. Z wyglądu włosy są półmatowe i przyjemne w dotyku. Drugi model ma podobne właściwości i własności, z tym że są to bardziej „falowane” włosy. Cena tych tresek jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto spróbować i przekonać się, że nasza fryzura może wreszcie wyglądać tak, jak tego chcemy.

 

 

 

 

 

 

 

Treski dla włosów z delikatnymi cebulkami

Kolejnym produktem dedykowanym osobom, które mają rzadkie włosy to NICOLE i MICHELE. Treski te wykonane zostały z wysokiej jakości włosów syntetycznych, które są bardzo gładkie, zwiewne i mięciutkie. Wyglądają jak naturalne, zdrowe włosy. Ich ogromną zaletą jest to, że są odporne na wysokie temperatury – aż do 230 stopni Celsjusza. Dzięki temu można na nich stosować lokówki, suszarki, gofrownice, a także prostownice. Taką treskę można układać w dowolny sposób, dostosowując ją do okazji i upodobań. Treska PONY TAIL jest cienka i bardzo prosto się ją zakłada, zwłaszcza na gumkę. Z całą pewnością nie obciąża włosów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób treska ta jest zbudowana i jakie posiada mocowanie. Kolejnym produktem, który polecamy dla włosów z delikatnymi cebulkami to gumka POLA. Oplątuje się ją wokół zwykłej gumki, a następnie dwu, lub trzykrotnie podpina wsuwkami. 

 

 

 

 

 

 

Idealnie proste włosy

Osoby, które uwielbiają perfekcyjnie proste włosy, powinny zainteresować się treską z serii Nicole iMichele. Ich budowa również umożliwia mocowanie do rzadkich włosów o wrażliwych cebulkach. Charakteryzują się niewielką wagą i ciekawym rozwiązaniem mocowania – jest to siateczka ze ściągaczem z gumek plus dwa grzebyki. Treski nie odstają od głowy i dają bardzo atrakcyjny efekt. Prawidłowo założone nie powinny spaść nawet podczas zwariowanej zabawy.Są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz