Osoby, które korzystają z naszego sklepu, dobrze znają nasze produkty. Chcielibyśmy przybliżyć Państwu peruki Sagatii, które cieszą się największą popularnością. Informacja ta zapewne może ciekawić zarówno stałe Klientki, jak i te, które zamierzają po raz pierwszy dokonać u nas zakupu. Peruki to niezwykle wygodny sposób na perfekcyjne uczesanie. Wybór konkretnej fryzury to kwestia jak najbardziej indywidualna, jednak wśród ostatnich lat nasi Klienci najbardziej zainteresowani są czterema modelami. W tym wpisie przedstawimy ich podstawowe cechy i pokażemy Wam, jak wyglądają.

Zmysłowe, lekko falowane długie włosy

Jedną z najczęściej wybieranych peruk Sagatii jest model ASCHLY. Są to długie, bardzo dobrze układające się włosy z grzywką zaczesywaną na bok. Włosy tej peruki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Ogromną zaletą tej peruki jest to, że jej włosy poruszają się wraz z osobą, która je nosi. Wygląda to niezwykle naturalnie i „zwiewnie”. Długość peruki w najdłuższym miejscu to około 70 centymetrów. Nie są to włosy mocno kręcone, ale też nie są zupełnie proste. Wyglądają jak naturalne fale. Bardzo trudno jest uzyskać tak perfekcyjny efekt na naturalnych włosach, który utrzyma się przez wiele godzin. ASCHLY ma modną długą grzywkę, z niewielkim cięciem na wysokości brody. Peruka nie posiada mocnego przedziałka – włosy rozchodzą się na całej głowie i są zaczesane na prawy bok. Model ten dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Modna i wygodna peruka

Drugim, równie popularnym typem jest seria peruk MONIKA. Peruka ta jest bardzo lekka, a jej włosy charakteryzują się bardzo modnym ostatnio uczesaniem. MONIKA ma półdługą grzywkę do około połowy policzków, która zaczesana jest na prawą stronę. Po bokach posiada nowoczesne, pocieniowane „pazurki”. Peruka jest raczej rzadka, ale przez to bardzo przewiewna i wygląda naturalnie. Tego typu uczesanie z pewnością odmłodzi wygląd każdego.

Niezwykle naturalna peruka BEATA

Kolejnym najczęściej kupowanym przez nasze Klientki modelem jest BEATA. Jest to jedna z najbardziej naturalnie wyglądających peruk. BEATA to półdługa fryzura z krótką grzywką i lateksowym przedziałkiem. Po bokach jest lekko cieniowana w „pazurki”. Włosy tej peruki lekko podwijają się pod spód, dzięki czemu kształt fryzury jest naprawdę świetny. Klientki bardzo często chwalą sobie gęstość tej peruki, która bardzo mocno przypomina gęstość zdrowych, naturalnych włosów. Peruka dostępna jest w różnych kolorach, również z pasemkami.

Krótka i wygodna

Osoby, które lubią lekkie i krótkie peruki, najczęściej wybierają SABRINĘ. To idealna peruka na cieplejsze dni, a także dla osób, które pragną odkryć szyję. Można stwierdzić, że SABRINA to klasyczna, krótka fryzura. Posiada grzywkę, którą można zaczesać na dowolnie wybrany bok. Fryzura ta odkrywa uszy, a jej tył jest bardzo krótko przystrzyżony i pocieniowany. Nasze peruki nie są zbyt gęste jak niektóre peruki dostępne na rynku. To modele, których gęstość dopasowana jest tak, by w jak największym stopniu przypominały naturalne włosy.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz