Mamy ponad 4600 produktów w kilku kategoriach. Sklep budujemy nieustannie od 10 lat. Wielokrotnie spotykaliśmy się z tym, że nasze produkty kupowane były przez Klientów jako prezenty. Tylko jak dokonać wyboru,  zwłaszcza w artykułach osobistych, jakimi są peruki, by  prezent był udany i w pełni cieszył się zadowoleniem osoby obdarowanej? Wychodząc naprzeciw wprowadziliśmy do oferty bony upominkowe, które świetnie nadają się na prezent.

Bony upominkowe – jak z nich korzystać?

Sagatia oferuje swoim Klientom bony upominkowe o wartości 300, 200, 150 oraz 100 złotych. Za pośrednictwem tych bonów osoba obdarowana może dokonać zakupu większości z oferowanych peruk i tresek, lub dopłacić różnicę do droższej. Bon jest na tyle uniwersalnym produktem, że nie musimy martwić się, czy trafimy w gust i rozmiar obdarowywanej osoby. W domowym zaciszu, a nawet z pomocą konsultacji e-mail, lub telefonicznie może dokonać wyboru sama, zgodnie z własnym upodobaniem.

Bony są  dostępne w wersji drukowanej, jak również elektronicznej. W przypadku prezentu, z pewnością lepiej sprawdzi się wersja drukowana, którą świetnie zaprezentuje się w gustownej kopercie. Każdy bon upominkowy posiada indywidualny kod i co ważne, jej termin ważności wynosi 30 dni (liczone są od daty zakupu). Oczywiście każdy bon można wykorzystać raz. Warto pamiętać, że nie pokrywa on kosztów wysyłki. Niemniej jednak sklep oferuje bezpłatną wysyłkę już od kwoty 80 zł (przedpłata na konto w opcji Pocztex Kurier 48 z odbiorem w punkcie). Bon wysyłany jest listem poleconym, zgodnie z cennikiem naszego sklepu, dostępnym w odnośniku: Płatności i wysyłka

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz