Chociaż nie jest to nowość w naszym sklepie, pragniemy bliżej przedstawić Państwu płyn antyelektrostatyczny „Ania”, firmy Barwa. Kosztuje zaledwie 9,00 zł, a sprawdza się przy perukach jak i włosach naturalnych. Dodatkowo, ma jeszcze kilka innych zastosowań. Opakowanie zawiera 250ml produktu, a zastosowanie spryskiwacza ułatwi użytkowanie płynu. 

Często zdarza się, że włosy elektryzują się od swetra, fotela samochodu czy nawet czesania włosów. Zjawisko to pojawia się niezależnie od tego czy jest to peruka, czy nasze własne włosy. Kłopoty z elektrostatyką napotykają nas codziennie, w różnych sytuacjach. Jest to spódnica, która „przyczepia się” do rajstop, szyfonowe urania, czy firanki, np podczas prasowania, a także sierść naszych pupilków osiadająca na odzieży. Płyn „Ania” pomaga rozwiązać te problemy. Wystarczy spryskać powierzchnię i efekt jest natychmiastowy. W przypadku włosów, to, co nas najbardziej interesuje – od razu przestaną się elektryzować. Ma przyjemny, świeży i bardzo dyskretny zapach i nie pozostawia „mokrego uczucia”. Włosy nie sklejają się, a zastosowanie nawet kilkukrotne nie sprawi efektu opadania ich z powodu obciążenia włosów jakimś środkiem, jak np po piankach, żelach, czy lakierach.

Buteleczka produktu wystarcza na długi czas, a dozownik z drobno rozpylającym atomizerem ułatwia rozprowadzanie produktu na różnych powierzchniach.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz