Mając na uwadze rozwój firmy i pobudzanie zainteresowania naszych Klientów mamy przyjemność ogłosić dobrą nowinę, a zarazem zaprezentować Państwu propozycje nowych peruk. Pochodzą z zupełnie innej fabryki, niż te, które dotychczas oferowaliśmy. Zakład produkcyjny znajduje się również w Chinach, które są potentatem na rynku światowym w tej branży. Znajduje się tam wielu producentów, którzy kuszą swoimi ofertami szukając rynku zbytu w środkowej Europie. Te pozycje jednak przyciągnęły naszą uwagę z kilku względów. Nie wszystkie pozycje zaprezentowane tu wejdą do sprzedaży, ale kilka na pewno. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii tu lub na naszym facebooku.

Podstawowym atutem tej oferty były piękne kolory włosów i ich zestawienia kolorystyczne. Oczywiście gdyby wszystko miało być idealnie- żylibyśmy w bajce. Ale stąpamy twardo po ziemi i mając kilkunastoletnie doświadczenie potrafimy wychwycić mankamenty, które potencjalnie mogą mieć wpływ na wygląd i komfort noszenia. Kilka zatem propozycji za …powiedzmy parę miesięcy pojawi się w sklepie.

1. Klasyczny long-bob z prostą grzywką, ładny, naturalny kolor, umiarkowany połysk, idealne cięcie. Tak przedstawia się pierwsza propozycja, naszym zdaniem jak najbardziej ok, choć w naszej ofercie są już podobne modele (np. Barbara, Bonnie, Rachel). Włoski miękkie o zdrowym, ładnym połysku, takim „bez przesady”. Mimo, że jest kilka podobnych modeli – wskoczy na nasze wirtualne półki. To klasyka – zawsze w modzie 😉

2. Druga propozycja to długie, podkęcone włosy a’la ombre. Naszym zdaniem nie jest to udany model z racji na szkliste, bardzo sztuczne włosy i niezbyt subtelne przejście między kolorami.

3. Trzecia propozycja to bujne, długie i rude fale. Włosy wyglądają dosyć naturalnie, a prosta, nieidealna grzywka dodaje pazura fryzurze. Dużo zbieżności z modelem Kathrinn, ale zdecydowanie ładniejsze przejścia kolorystyczne i naszym zdaniem – ładnie rozwiązany przedziałek. Do poważnego rozważenia jeszcze.

4. Kolejna propozycja to romantyczne blond loki, długości do ramion. Grzywka ścięta na bok, ładnie zrobiony przedziałek. Kolor jest bardzo naturalny, nie jest ani żółty ani bardzo chłodny. Mode nieco przypomina perukę Urszula , ale prawdopodobnie importer zdecyduje się na jej wprowadzenie z uwagi na krótszą i rzadsza grzywkę.

5. Piąta propozycja to rude, proste włosy, bardzo kobieca i elegancka fryzura. Końcówki są wycieniowane, dzięki czemu peruka bardzo ładnie się układa. Minusem jest przedziałek, który jest bardzo widoczny i nie wygląda zbyt naturalnie. I chyba przez ten przedziałek model chyba pójdzie w odstawkę. Ewentualnie, gdyby jakieś inne rozwiązanie wykończenia tego miejsca, to może, może… Same włoski są piękne.

6. Ciemnie długie włosy, dosyć gęsta peruka. Fryzura jest bardzo codzienna, nieidealna, ale dzięki temu ma swój urok. Włosy wyglądają naturalnie, natomiast wystąpił tu kolejny „mało udany” przedziałek. Będziemy jednak o nią walczyć, by nieco poprawić wygląd i by pojawia się w ofercie.

8. Ósma peruka to krótkie proste włosy, wycieniowane z tyłu. Grzywka rzadka, co jest dużym atutem, zaczesana na bok, bardzo ładny, naturalnie wyglądający włos. W tym przypadku przedziałek jest ładnie ukryty, a kolor peruki jest bardzo naturalny, wpadający w kasztanowy odcień. Czekamy na nią w różnych kolorach 🙂

9. Kolejna propozycja to bardzo długie, proste włosy w odcieniu jasnego brązu. Przedziałek po środku głowy, jednak grzywka w okolicy szyi się zawija. Efekt ten bardzo ładnie modeluje twarz. Łudząco podobna do Aschly, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Rozważamy jednak, czy nie jest zbyt podobna.

10. Dziesiąta peruka a’la Julia z tragedii Shakespeare, mimo, że peruka absolutnie nie jest tragiczna  😉 . Piękne, długie blond loki, uniesiony czubek i ładnie przykryty przedziałek. Włosy półmatowe, nie wyglądają bardzo sztucznie. Jednak mamy już identyczny model – Sandra, dlatego raczej nie wskoczy na nasze półki.

11. Klasyczna Merlin Monroe – krótkie blond loczki i grzywka zachodząca na czoło. Peruka bardzo ładna, kobieca, ale, czy nie identyczna, jak Lucy ? Kolorek jednak – super. Zapewne wejdzie do oferty.

12. Ostatnia propozycja to zwariowany niebiesko – siwy kolor, nasz faworyt  🙂 . Kolor i model niesamowicie popularny ostatnio, siwe włosy do ramion, nieidealne, z wyglądu przypominające muśnięte wiatrem. Przedziałek z boku, ładnie zrobiony. Czubek sprawia wrażenie delikatnie podtapirowanego. Półdługa, opadająca grzywka wcale nie opada na oczy, a jest odsunięta od czoła. Jest niesamowicie wygodna. A kolor – nietypowy i nieziemsko piękny w realu. Będzie na pewno. Już nie możemy się doczekać.

A Wam który model najbardziej przypadł do gustu? Zachęcamy do komentowania tu lub na facebookowej stronie.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz