Spośród oferowanych modeli peruk w naszym sklepie, znajdą się te mniej i bardziej przez Państwa lubiane. W tym poście postanowiliśmy wyłonić 5 najpopularniejszych w ostatnim okresie, najczęściej kupowanych i zachwalanych w wiadomościach modeli. 


Iga
cena: 166,00 zł.

Peruka stworzona dla miłośników loków. Burza zawijasków w 7 różnych kolorach. Nie wymaga specjalnej troski, czyli czesania, układania czy zabiegów pielęgnacyjnych. Nie ma wyraźnie zaznaczonego przedziałka. Wykonana maszynowo z kanekalonu.

Karolina
cena: 588,00 zł.

Bardzo neutralny fason, pasujący do wielu typów twarzy, a także dzięki 5 różnym wersjom kolorystycznym – także dla wielu typów urody. Peruka wykonana metodą  maszynowo + mono top + lace front z wysokiej jakości włosów syntetycznych, które można układać na gorąco temperaturą 180°C. Włosy realnie sprawiają wrażenie bardzo naturalnych.

Janina
cena: 110,00 zł.
Fason zarówno męski jak i damski. Peruka sama w sobie jest bardzo lekka, wykonana maszynowo z włosów HB. Tył jak i boki fryzury krótko przystrzyżone, brak wyraźnego przedziałka. Dostępna w 7 różnych kolorach.

Helena
cena: 142,00 zł.

Krótka peruka, wykonana maszynowo z kanekalonu. Fryzura, którą bardzo łatwo ułożyć, podwinięte końcówki i duża objętość. Cechą charakterystyczną tego modelu jest plastyczność, fryzurę można zmieniać pod własne upodobania, ponieważ włosy przyjmują zmienioną formę. Peruka nie jest za gęsta, jednak ma odpowiednio wyważoną ilość włosów. Dostępna w 12 wersjach kolorystycznych.

Iwona
cena: 110,00 zł. 

Półdługa fryzura sięgająca za kark, w bardzo uniwersalnym fasonie. Grzywka zaczesana na prawy bok, włosy pocieniowane. Peruka wykonana maszynowo z kanekalonu. Włosy zachowują się naturalnie, zmieniając swoje położenie podczas ruchu. Dostępna w 13 kolorach.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz