Kto raz posmakował założenia treski jako rozwiązania na szybka i efektowną fryzurę, ten wie, że będzie wracał do tego rozwiązania. To alternatywa dla braku czasu i pomysłu na fryzurę. Wystarczy swoje włosy związać, dodać gotowca, przypiąć błyskotkę i fryzura opanowana. Nawet na większe wyjście. Treski są  częściej kupowane latem, niż zimą.  Są idealne na letnie okoliczności i uroczystości. 

Nina
cena: 34,00 zł.

Treska Nina bije ostatnio wszelkie rekordy popularności. Jako jedyna jest dedykowana dla osób o rzadkich i słabych włosach- posiada małą i lekką spineczkę, która nie obciąża cebulek i mieszków włosowych. Dostępna jest w dwóch wersjach – kręconej i prostej. Długość włosów ok. 17-18 cm, wykonana maszynowo z kanekalonu. Dostępne  w różnych wersjach kolorystycznych.

Nelly
cena: 41,50 zł.
Bardzo lubiana od lat treska o niesłabnącej popularności. Mocowana na spince typu krab. W trzech wiązkach włosów przymocowanych trwale do spinki ukryte są druty, które można formować w dowolny sposób. Dzięki temu treska jest bardzo plastyczna i podatna na dowolne ukształtowanie. Po założeniu wygląda jak niedbale, tak od niechcenia upięty kucyk-koczek. Fryzurka bardzo wygodna i praktyczna, zwłaszcza na letnie, gorące dni.

Natasza
cena: 59,00 zł.

Natasza to falowana treska o długości 48-50 cm. Wykonana z kanekalonu, z mocowaniem spinka krab + 2 grzebyczki. Włosy są bardzo sprężyste i wyglądają naturalnie. Jest to jedna z chętniej kupowanych tresek własnie ze względu na naturalny i elegancki wygląd. Dostępna w 11 kolorach.

Pola
cena: 10,00 zł.

Pola jest idealna na krótkie włosy. Jest to po prostu gumka do wykonania gęstego i puszystego koczka. Włosy wykonane z kanekalonu. Średnica gumki bez rozciągania to 18-20 cm. Dostępna w 11 kolorach.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie tekstu w części, lub w całości.

Dodaj komentarz